PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
HR-V
1/10

HR-V on tagasi! Meie kompaktne linnamaastur on tagasi moodsas ja stiilses kuues

SUPERHINNAGA LAOMÜÜGI HINNAKIRI SIIN!

 

Uus HR-V on silmarõõm ja juhi parim sõber. Saate endale auto, mis on moodne, mugavate sõiduomaduste ja põhjalikult läbimõeldud salongiga. HR-V avanev klaaskatus laseb sisse palju valgust ning lubab nautida kauneid vaateid. Milline vabaduse tunne!


HR-V-l on erinevad Earth Dreams Technology põhjal välja töötatud mootorid, lisaks on neil kõigil kütusesäästlikuks sõiduks olemas ECON-režiim.

Ruumikus ja paindlikkus
HR-V-sse mahub kogu elu, mahutavus on vaieldamatult omas klassis parim. Honda Magic Seats-istmed võimaldavad juba niigi ruumikas salongis ruumi veelgi juurde saada. Tagaluugi kõrge avanemise ja madala laadimiskõrguse tõttu on pakiruumi lihtne ja mugav laadida.

Hoides teid ühenduses ja lahutades meelt
Uus audio- ja infosüsteem Honda Connect võimaldab mugavalt kasutada nii helisüsteemi kui suhelda sõpradega. Süsteemil on keskne asukoht ja liides nutitelefonist tuttav.

Täiustatud tehnoloogia ja ohutus
Igaüks soovib oma perekonda kaitsta. See on kõigile mõistetav ja just seetõttu oleme töötanud välja täiustatud juhiabisüsteemi tehnoloogia. Aktiivne linnapidurduse süsteem, mis kuulub kõikidel mudelitel standardvarustusse, jälgib eesolevat aeglast liiklust ja hoiatab juhti võimaliku kokkupõrke eest. Sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatus annab juhile märku, kui HR-V kaldub sõidurajalt ilma suunda näitamata kõrvale. Otsekokkupõrke hoiatussüsteem jälgib auto ümbrust, et aidata kokkupõrkeid vältida ja ohutust tagada.

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info