PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
CR-V
1/10

Seiklemiseks loodud, täis uuenduslikke tehnoloogiaid

Viimistletud, isikupärane, jõuline ja stiilne uus CR-V on täis nutikaid ning abistavaid ideid ja uuendusi. Auto rahuldab teie seiklusjanu ja annab vabaduse.

Elegantne ja stiilne
CR-V voolujoonelisust on disaini ja jõudluse juures hoolikalt arvestatud ning tulemuseks on elegantne ja dünaamiline efektiivselt õhuvoole suunav ning kütust säästev kerekuju. Kroomitud iluliistud ning tagumine põhjakaitse annavad CRV-le isikupärase ja julgelt eristuva välimuse. Kumerate servadega külgpeeglid harmoniseeruvad autokere üldise ülesehitusega ning vähendavad pimeala auto ümber. Suured aknad tagavad hea nähtavuse mitte ainult aknast välja, vaid ka sisse.

Viimistletud, ruumikas ja intuitiivne
CR-V salongis võite olla kindel, et iga juhtimiseks vajalik element asub just seal, kus seda kõige enam vajate. Nii on kõige üle alati hea kontroll. Puhta ja elegantse paigutusega näidikute blokis on kogu juhtimiseks vajalik info esitatud lihtsalt otse juhi vaateväljas ja on hetkega mõistetav. Mugavust lisab intelligentne multifunktsionaalne näidik (i-MID), mis annab Teile kasulikku infot sõiduteekonna kohta ja on vaistlikult juhitav roolil olevate nuppude abil. Kõik see ning uus Honda CONNECT puuteekraaniga meelelahutussüsteem tagavad, et Teil on igal hetkel auto üle täielik kontroll.

Hoides teid ühenduses ja lahutades meelt
Oleme arendanud välja innovatiivse ja nutika tehnoloogia, mis muudab iga sõidu täiuslikuks. CRV-s on kasutatud uut Honda CONNECT audio- ja infosüsteemi, mis aitab kõigi tähtsate asjadega kursis olla – näiteks suhelda sõpradega ja kuulata muusikat – seda on lihtne teha nutitelefonilaadse puuteekraani kaudu.

Täiustatud tehnoloogia ja ohutus
Igaüks soovib oma perekonda kaitsta. See on kõigile mõistetav ja just seetõttu oleme töötanud välja täiustatud juhiabisüsteemi tehnoloogia. Aktiivne linnapidurduse süsteem, mis kuulub kõikidel mudelitel standardvarustusse, seirab auto ees olevat liiklust ja hoiatab kokkupõrgete eest. Täiustatud tehnoloogiad, nagu sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatus ja auto ümbrust seirav nutikas otsekokkupõrke hoiatus, aitavad vältida õnnetusi ja pakuvad täiendavat turvalisust.


 

 

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info