PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Civic Tourer
1/10

Rohkem ruumi. Rohkem mitmekülgsust. Rohkem Civicut.

Nimi Civic on alati tähendanud uuenduslikkust, minevikust õppimist ja pidevat edasiliikumist. Just seetõttu alustasime uhiuue Toureri disainimist täiesti nullist, analüüsides iga detaili. Seejärel viisime läbi põhjalikud katsetused kõikvõimalikes sõidutingimustes. Tulemuseks on auto, mis on varustatud uuendusliku tehnoloogia, täiustatud turvavarustuse, dünaamiliste sõiduomaduste, uskumatult paindliku sisustuse ja oma klassi suurima pakiruumiga. Järjekordne Civic, mis vastab Teie elustiilile.

Harmooniline koostöö, funktsionaalne disain
Hondas tehakse kõike kindla eesmärgiga, mistõttu Civic Toureri kujundamisel kaaluti kõikvõimalikke asjaolusid. Sujuvad ja elegantsed katusejooned täiendavad auto stiilset disaini, kuid samas ka aerodünaamikat. Civic Toureri ümberdisainimisel lisatud kolmveerand-aken suurendab mitte üksnes auto profiili, vaid ka nähtavust tahapoole. Dünaamilised disain-esituled, keresse peidetud ukselingid ja haiuimekujuline antenn muudavad auto stiilseks, vähendavad õhutakistust, alandavad emissioone ning tagavad sujuva ja vaikse sõidu.
Kõik muudatused on mõeldud sisustuse võimalikult paindlikuks ja praktiliseks muutmiseks – igaks elujuhtumiks. Tourer pakub Teile oma klassi suurimat 624-liitrist pakiruumi, 117-liitrist põrandaalust hoiuruumi ja 1668-liitrist maksimaalset laadimisruumi (kokkuklapitud istmetega), mis on piisav igaks reisiks.

Hoides teid ühenduses ja lahutades meelt
Oleme arendanud välja innovatiivse ja nutika tehnoloogia, mis muudab iga sõidu täiuslikuks. Civic tutvustab uut Honda CONNECT audio- ja infosüsteemi, mis hoiab teid ühenduses oluliste inimestega ja võimaldab muusikat kuulata – seda kõike ühe keskse puuteekraani kaudu, mida saab kasutada nagu nutitelefoni. Honda CONNECT hoiab teid teel olles ühenduses Wi-Fi-ühenduse või mobiilse Wi-Fi-ruuteriga.

Ülinutikas ja üliturvaline
Igaüks soovib oma perekonda kaitsta. See on kõigile mõistetav ja just seetõttu oleme töötanud välja täiustatud juhiabisüsteemi tehnoloogia. Aktiivne linnapidurisüsteem, mis kuulub mugavusklassi auto standardvarustusse, jälgib eesolevat liiklust ja hoiatab juhti võimaliku kokkupõrke eest, andes talle aega õigeks tegutsemiseks. Täiustatud tehnoloogiad, nagu sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem ja auto ümbrust seirav nutikas kokkupõrget leevendav pidurisüsteem, aitavad vältida õnnetusi ja pakuvad täiendavat turvalisust.


 

 


 

 

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info