Jazz

Lisa mudeleid võrdlusesse

Proovisõit

Küsi pakkumist

Uus Jazz. Väljast väike, seest suur

Uus Jazz on õige valik igal eluetapil. Paindlikum kui kunagi varem, väga hõlpsasti kohandatav. Auto disain on modernne, värvipalett põnev. Kõigele eelnimetatule on lisatud 1.3-liitrine mootor Earth Dreams Technology sarjast, mis tagab jõulise ja dünaamilise jõudluse, olles samal ajal säästlik ja ökonoomne.

Hämmastavalt mitmekülgne
Uus Jazz on eelkäijatest veelgi ruumikam. Lisaks lõbusale tundlikule sõidukogemusele pakub see oma klassi parimat ruumikust, peidetud panipaiku ja nutikaid hoiulahendusi kogu sõidukis. "Magic Seats" istmeid saab erinevatesse asenditesse kokku klappida, andes ruumi igale olukorrale, mis elus ette tuleb.

Teie eluga kursis
Oleme arendanud välja innovatiivse ja nutika tehnoloogia, mis muudab iga sõidu täiuslikuks. Jazz sisaldab uut Honda CONNECT audio- ja infosüsteemi, mis hoiab teid ühenduses oluliste inimestega ja võimaldab muusikat kuulata. Honda CONNECT hoiab teid teel olles ühenduses WiFi-ühenduse või mobiilse WiFi-ruuteri kaudu.

Täiustatud tehnoloogia ja ohutus
Meie arvates on parim viis kokkupõrke vältimiseks olla ühe sammu võrra ees, mistõttu oleme töötanud välja juhiabisüsteemi tehnoloogiad. Aktiivne linnapidurduse süsteem, mis kuulub kõikidel mudelitel standardvarustusse, jälgib eesolevat aeglast liiklust ja hoiatab juhti võimaliku kokkupõrke eest. Sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatus annab juhile märku, kui Jazz kaldub sõidurajalt ilma suunda näitamata kõrvale. Otsekokkupõrke hoiatussüsteem jälgib auto ümbrust, et aidata kokkupõrkeid vältida ja ohutust tagada.

Lae alla kataloog ja tehniline info